| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

Ce parere aveti despre ce se spune despre familia Rothschild_
Credeti ca este adevarat?

https://www.youtube.com/watch?v=Upo1iMszqw0

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Eu cred ca este adevarat nu degeaba se intampla ce se intampla in lume. Materialul asta l-am mai vazut pe Facebook acum un an si daca asa spune in acel reportaj asa e atata timp cat nu le controleaza nimeni averea si probabil nici taxe nu platesc ei invart pe degete totii politicienii puternici din tarile dezvoltate. Ca pe unii precum ala care a murit din korea de nord sau pe urmasu lui decat cu moartea poti sa-i dresezi atata timp cat nu le poti cuceri tara. Ce se intampla in lumea care e condusa din umbra si nu e deloc condusa bine e din cauza acestor rothschild sau altii asemanatori gen soros ei trebuiesc trasi la raspundere toti si arestati judecati in pamant bagati