| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU...

Credeti ca marile guverne ne ascund existenta vietii extraterestre asa cum spun teoriile conspiratiei?

Care banuit a fi cel mai secret lucru pe care ar putea sa nil ascunda mariile puteri?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu pot spune nimic sigur, inca nu am putut sa-mi formez o parere proprie, desi am citit destule argumente pro si contra teoriilor conspiratiei.
In orice caz sunt inca destule secrete ascunse de marele public, in legatura cu evenimente din ultimii zeci de ani, unii dintre noi le vor afla pe masura desecretizarii documentelor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ne ascunde nimeni nimic atat de spectaculos. Singurul lucru pe care il ascund e modul de cheltuire a banilor publici