| Mihai11 a întrebat:

La referendum vreti vota cu DA sau cu NU?

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu cu siguranţă.

| ioanionel a răspuns:

NU VOI MERGE LA VOT! Asa i-mi exprim dezacordul fata de clasa politica actuala si mai ales de cei la putere care nu le pasa de tara asta si doar de interasul lor personal. E dreptul meu si sa nu merg la vot. Si la cat de disperati sunt cei de la USL ca pot pierde cred ca va se va frauda masiv, au demonstrat pana acum ca nu au nici un scrupul sa isi atinga scopul.

| Elvina a răspuns:

Cu DA. Desigur. Oricum daca vine altul sau ramane tot Base, nimic nu se va schimba.

| Saya a răspuns:

Acest lucru e confidentialhappy

| Euxenia a răspuns:

Nu.

| roxxyrocksss a răspuns:

Nu mergeti la vot oameni buni, aici e dovada clara ca USL vrea sa desfiinteze institutiile care lupta impotriva coruptiei! http://www.b1.ro/......33980.html