| ElenaMaria4545 a întrebat:

Heii,am pentru scoala un proiect despre presa audio vizuala.Am si eu nevoie uurgent de un site bun unde e vorbeste de impactul presei audio vizuale aspura omenirii.Si nu, nu mass-mediei, pentru ca mass-media este si presa scrisa si audio.Va rog, maine trebuie sa il duc.

1 răspuns:
| TheCritic a răspuns:

Heiii! Ce-ar fi să gugălești un pic fix cum ai pus întrebarea aici: impactul presei audio-vizuale asupra omenirii. Și găsești milioane de răspunsuri din care îți poți selecta ceea ce dorești. Numai bine!