| adrianaady97 a întrebat:

Hello.
Acum ceva timp am citit o carte dar din păcate la câte cărți am citit, nu știu ce am făcut cu ea sau cum sa numește sau cum sa o regăsesc.
Tot ce îmi amintesc despre ea este ca ea rămâne gravida și pleacă din oraș,lui nu ii spune ca a rămas gravida, tine copilul, e fetița, ii arată fetiței poze cu tatăl ei și după câțiva ani se întâlnesc undeva și fetița fuge la el și îl striga "tati".

Am căutat-o in toate modurile pe google și n-am găsit-o laughing
Știe oare cineva despre ce carte e vorba?

1 răspuns:
| SmaraldAlbastru a răspuns:

O poveste banală. Nu vei găsi răspunsul corect. Din păcate.