| DeuMăi a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida dar de la cati ani poti sta in dreapta soferului ca sa nu iei amenda? ....astept raspuns

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform legislatiei rutiere poti sta in fata de la 12 ani. Numai bine!

| Idc12345 a răspuns:

| NemNUZ a răspuns:

Pai poti si de la 12 sau 11 daca esti inalt nu are nimeni treaba big grin

| KittyKa a răspuns:

De la 12 ani happy Eu stau in fata de la 12, m-a vazut politia de multe ori, si n-am avut treaba. Bafta happy

| Elenuca3567 a răspuns:

Din cate stiu la 14, dupa ce iti faci buletinul. sa nu uiti de centruawinking