| PrecioussGirl a întrebat:

In cartea cu noul cod rutier 2013 de la editura national (cea care are si intrebari) nu am gasit nimic despre primul ajutor sau mecanica. Sunt doar intrebari insa teorie nu. de ce?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa a considerat autorul cartii ca este bine.
Oricum trebuie sa urmezi orele de legislatie de la scoala de conducere si profesorul de acolo o sa va predea tot ce este necesar, de asemenea o sa va indice si bibliografie.

| PrecioussGirl explică (pentru Ioandelasal):

La cati bani am dat pe ea trebuia sa scrie tot ce am nevoie la examen laughing)

| onasis1961 a răspuns:

Cand vei face scoala, vei avea si ore de teorie.