| 61n4 a întrebat:

In cat timp se anuleaza permisul de conducere? rasp de la cei care au luat de curand pls

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Nu e un timp standard, depinde cat de aglomerat e inspectoratul respectiv, daca sunt formulare, cat de lungi sunt cozile ...etc

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

E diferenta intre anulare si suspendare. Anularea este definitiva pe cand suspendarea este doar pe o anumita perioada, o luna, doua, trei...

Abh
| Abh a răspuns:

In momentul in care ti l-a luat nenea militian, il poti considera anulat.

| valy a răspuns:

Pai nu se anuleaza daca nu iei amende si mergi regulamentar...winking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Îţi vine acasă în maxim 3 săptămâni printr-o firmă de curierat.

| hamsterx a răspuns:

Adica la ce te referi?

| 61n4 explică:

:O:O:O: doamne ce-am putut sa scriulaughing) imi cer scuze...in cat timp se elibereaza big grin mintea mea...

| 61n4 explică:

3 saptamana? nu e cam mult?