| Alexinho007 a întrebat:

In momentul de fata, cam cat % la suta sunt sansele unui nou razboi mondial?

Răspuns Câştigător
| thebest7ionut7 a răspuns:

50%, dar daca in Ucraina situatia se inrautateste, procentul va creste.

| SteroidEdy a răspuns (pentru thebest7ionut7):

Daca Rusii vor continua sa incerce sa ia o parte din Ucraina, e clar, problema e ca noi suntem cam la mijloc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Razboiul nu este o sansa si probabilitatea sa fie declansat un nou razboi mondial este foarte redusa, dupa mine aproape de zero sau chiar nu exista.

| DarkSpy a răspuns:

Numai raspunsuri la misto sunt aici. E absurd! Nu are cum sa apara razboi mondial cand e criza economica. Se vor calma. Uitat-te la pretul aurului si ai sa vezi ca nu e asa alrmant. Daca creste aurul atunci e mai rau.

| gfffsdtrshd a răspuns:

46,8%