| urbandelice a întrebat:

In timpul liber ma ocup de magazinele BASE care au strans multi shoezi de skate pentru adolescenti, curati si in stare buna. Mai avem o parte din ei. Unde ne recomandati sa mai ducem? Sunt pentru adolescenti de la 38-39 in sus.

Răspuns Câştigător
| retrogrobian a răspuns:

Ai putea sa ii donezi nevoiasilor sau chiar adolescentilor din leaganul Sfanta Ana, daca tot nu ai ce face cu ei happy

4 răspunsuri:
| retrogrobian a răspuns:

cu siguranta vei primi un mail de la echipa TPU.ro in privinta asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onesti

| atomic a răspuns:

O lista cu cele mai populare skate shopuri romanesti: http://sk8ing.ro/skate-shops/

| urbandelice explică:

Avem ce sa facem cu ei dar i-am dus numai in locuri ok, unde stim ca raman copii cu ei. de-asta i-am dus la o fundatie duminica trecuta, urmeaza sa mai ducem la Concordia zilele astea. Poti sa-mi dai date despre leaganul Sf.Ana? Multumesc