| mirabelap a întrebat:

In urma cu 2 saptamani mi-am comandat un telefon de pe www.eurodualsim.ro.Nu l-am primit nici acum si as vrea sa anulez comanda cu toate ca ei zic ca nu se poate.Ce pot face, pentru ca am inteles ca nu sunt de incredere dovada faptului ca nici dupa atatea zile nu am primit telefonul?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca nu ai platit nimic, singura chestie pe care o poti face este sa nu accepti coletul cand si daca va sosi candva. Ei ti-au spus cu aproximatie cand ar trebui sa-l primesti?

1 răspuns:
| mirabelap explică:

Mi-au spus ca in 5 zile va ajunge comanda, site-ul mi-a fost recomandat de cineva.Dar am citit cate recomandari proaste au si nu as vrea sa dau banii aiurea.