| PeroAlexandru12345 a întrebat:

Salut, sambata aceasta am comandat, impreuna cu un prieten, fiecare cate un ceas, acelasi model de pe acelasi site. El a reusit sa il comande cu cateva minute inaintea mea, iar cand am intrat pe telefon am vazut ca scria ca nu mai au stock dar totusi, cum aveam produsul deja in cos, am putut sa il comand.Am primit un mail care imi confirma livrarea, exact ca si prietenul meu. Intrebarile mele sunt:Voi primi sau nu ceasul pana la urma? Daca acesta nu vine in termen de 48 de ore, dupa cum am inteles de pe site ca ar trebui sa vina, pot cumva ca anulez comanda? Imi place foarte mult ceasul si mi as dori sa vina azi dimineata. Va rog sa mi dati niste raspunsuri cat mai rapide, multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Din moment ce l-ai bagat in cos, stocul de pe "raft" s-a golit, dar marfa este deja la tine, in cos.
Termenul de 48 ore se refera, in general, la zile lucratoare. Cateva firme de curierat livreaza si in week-end si sarbatori, deci ai sanse sa fie chiar 48 ore. Pana miercuri vor veni.

2 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Mail-ul este generat automat.
Acum depinde cat de serios este vanzatorul.

| PeroAlexandru12345 explică:

Confirma faptul ca am comandat produsul* nu livrarea