| boxeru a întrebat:

La cat timp se schimba legislatia rutiera?

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Se schimba cand se considera ca este cazul (de exemplu sa fie in acord cu legislatia europeana), si legea este publicata in Monitorul Oficial, si dupa un anumit timp intra in vigoare.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu cred ca e un timp predefinit. Cand se trezesc astia sa mai modifice ceva. Anunta la TV cand au loc schimbari... sau cel putin asa ar trebui.

| kathessa a răspuns:

Cind considera ei ca sint chestii care s-au invechit si trebuie schimbate.

| andrey23 a răspuns:

Cand o sa moara mai multi oameni in accidente.