| parfum11 a întrebat:

La ce materii se da admiterea la academia de politie?

6 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Nu iti face mari sperante...la academia de politie 95% din locuri sunt pe pile iar restul pe spaga...greu intri pe corect

| xtembix a răspuns:

Trebuie sa ai bacul luat sa treci un test pshiologic si sa fii apt/a, sa nu ai probleme de sanatate. Ai acolo o proba de viteza/ rezistenta apoi niste teste la romana, matematica, o limba straina si din cate stiu eu si istorie.

| fuzzer a răspuns (pentru xtembix):

Cine ti-as spus tie de matematica?
Nu esti corect informat.

| parfum11 explică:

Dar de ce sa nu imi incerc norocul? Deci romana istorie la alegere? Sau ambele obligatorii?

| Secrete a răspuns:

Romana, Istorie, Geografie si Engleza! happy