| Lupulalbastru a întrebat:

Am luat o hotarare serioasa pentru anul viitor si vreau sa dau admiterea la Academia de Politie(Facultatea de Politie). Stie cineva la ce materii ar trebui sa ma pregatesc in special?
Merci mult!

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Din cate stiu eu foarte mult sport si mi se pare ca trebuie sa ai peste 1.80 ca baiat. Oricum mai ai timp sa te interesezi un an de zile.

| MisFit20 a răspuns:

Oricum baza este sportul la academie.Mult succes.

| loorentzoo a răspuns:

Ca sa te faci gabor nu iti trebuie multa carte, doar sa stii sa asculti si sa executi ordinewinking