| BeingSelfless a întrebat:

La primărie ar trebui să-mi arate, pe document oficial, numele persoanelor care locuiesc în locuință care sunt contributive la impozitul/taxa pe gunoi colectat?

Mi s-a spus de la cineva din primărie că au fost 5 persoane de plată, când de fapt ar trebui să fie 4, nu cunoaștem să fie altcineva. Pe urmă a retras ce a spus, și a închis subiectul. Acum stau pe gânduri, poate am plătit în plus pentru cea de-a 5-a persoană, inexistentă.

1 răspuns:
| mi25 a răspuns:

Locuiesti la casa sau la bloc?