| dinamohf a întrebat:

M-ar putea ajuta cineva cu informatii despre cum imi pot recupera taxele singur? (Am lucrat timp de 3 luni in SUA prin programul Work and Travel si as avea de recuperat undeva la 450$ taxe federale si 130 taxe statale)

Puteti sa imi recomandati si o companie daca e cazul, dar in principiu as dori sa stiu daca imi pot recupera taxele singur.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. La banca. Tata a lucrat in Anglia, trebuia acum 4 ani sa recupere 6.000 de euro, pe care i-a recuperat acum. Pur si simplu, intri pe site-ul bancii, si te loghezi cu contul tau vechi, mergi la taxe si te uiti acolo daca ai ceva de recuperat. (Probabil tatal meu a avut noroc deoarece contul lui era expirat). Incearca si vezi.