| Sergghiu a întrebat:

Ma pasioneaza chestiile astea din perioada comunista, clanuri si altele.Am citit niste chestii despre Nicu Gheara si se spune ca nimeni din Romania nu vorbeste in fata lui, plus ca nu a fost arestat niciodata.Atat de puternic e?

2 răspunsuri:
| SingleForOne a răspuns:

Care ar fi scopul final pe care il urmaresti?
Vrei sa faci o lista cu, clanurile mafiote din Romania, ca si cum e in filme, sau ce fel de raspunsuri cauti?

| LittlePoppy a răspuns:

Clanuri inainte de 1989? Nu cred.
Nicu Gheara e acum, nu era inainte. Nu ai citit nimic, numai faci afirmatii false.