| GulDan a întrebat:

Mai multi vorbeau ca dupa ce se termina Jocurile Olimpice de la Soci vine al-3-lea razboi mondial...o fi adevarat?

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Multi spuneau si de sfarsitul lumii. Si, totusi, inca existam...

| sublime89 a răspuns:

Sigur ca da. Toata lumea asteapta sa se joace finala la hochei, si dupa aceea vor avea timp si pentru al 3-lea razboi mondial.

| Radu284 a răspuns:

Asta este sigur, dar inrebarea este: "La cat timp dupa terminarea lor va incepe al 3-lea razboi mondial". Probabil ca nu la mai putin de 10 ani de la termianrea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Când vor vedea americanii că iar le-au luat faţa ruşii(ca de obicei), o să intre în depresie şi vor porni un nou război mondial.

Răspuns utilizator avertizat
| zaratu12 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic si eu sunt intr-o teama dar sa vedem