| Tutu_Cosmin_1998 a întrebat:

Un prieten de al meu mi-a zis ca la "Jocurile Olimpice de la Londra 2012" chinezii vor arunca o bomba in acea arena si va incepe a 3-a razboi mondial, e adevarat?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu chiar crezi asemenea idiotenie?
Nu-mi vine sa cred, banuiesc ca ai postat asta doar ca sa te afli in treaba. S-auzim si de bine!

| Tutu_Cosmin_1998 explică (pentru Ioandelasal):

laughing Nu l-am crezut dar ca sa fiu sigur am postat asta.

| Tutu_Cosmin_1998 explică (pentru Ioandelasal):

Cand el mi-a zis asta, eu nu l-am crezut si ca sa ma asigur, am facut aceasta intrebare.

| Tutu_Cosmin_1998 explică:

El cand mi-a zis aceasta chestie nu l-am crezut si ca sa ma asigur am facut aceasta intrebare.