| Catacombe a întrebat:

Mai stie cineva ceva despre "raboiul" din Ucraina cu Rusia? Ce mai e nou? Vor avea legatura cu Romania?
Funda

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Http://www.ziar.com/Ucraina-ultimele-stiri

Ce sa faca Romania?:))

7 răspunsuri:
| OchiiCaprui a răspuns:

Nu cred ca se va ajunge pana in Romania happy
Stai linistit/a

| Derp12 a răspuns:

Poate sa ajunga si la noi.

| Aleksei99 a răspuns:

Pana la urma suntem parte a aliantei NATO si vom fi nevoiti sa trimitem trupe/alimente/consumabile de razboi daca suntem solicitati.

| Catacombe explică (pentru Aleksei99):

Aici cu Nato e ceva ciudat. Suntem destul de departe de USA. E ceva gen : eu ma bat cu saramea, eu stiu ca tata ma va apara, dar cand ajunge el acasa eu deja mi-am incasat-o Intelegi?

| Catacombe explică (pentru StalkerSoul):

Pai suntem foarte aproape de Ucraina ...cine stie... poate vor si Romania laughing

| 0x11111051 a răspuns (pentru Catacombe):

2 romani lupta de partea separatistilor in razboiul cu Ucraina! Bravo lor!

| Aleksei99 a răspuns (pentru Catacombe):

Da chestia asta e foarte ciudata da nu cred eu ca o sa consume rusii intercontinentalele pe noi laughing