| Naaughty a întrebat:

Merg maine sa-mi fac buletinul (am implinit 18 ani). sunt din Iasi.
Va rog sa-mi spuneti in cat timp e gata? Trebuie sa plec din tara si am inteles ca fara el nu pot iesi. daca merg maine, oara pana pe 15 septembrie e gata? atunci trebuie sa plec si nu se poate amana calatoria... FUNDA

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu când am fost să-mi fac buletinul, mi s-a zis că durează maxim şapte zile şi am venit după patru zile şi era gata.
Deci nu văd la tine de ce ar dura mai mult.
Nu ai de ce să-ţi faci griji, cu siguranţă până pe 15 septembrie este gata.
PS - Menţionează tipului respectiv că ai nevoie de el cât mai repede, poate mai grăbeşte treaba.

Toate cele bune!

1 răspuns:
| MiyakoSaki a răspuns:

Depinde acum, eu mi l-am facut si in 3-4 zile mi l-a adus, dar am prieteni care au stat si o saptamana, 2.Depinde de la judet la judet. Daca mentionezi ca ai mare nevoie de el, poate fi gata mai devreme.