| AdrianaBacescu a întrebat:

Neata! M-am saturat de subiectul Elena Udrea,toata ziua la tv aud doar asta ba e arestata, ba are legatura cu Cocos.De ce nu zice de Iohannis, Oprisan si restul.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
O sa le vina randul si celor care au fraudat impreuna cu nenea Oprisan.
Din pacate pentru noi si din fericire pentru el, cica a fost achitat in cazul fraudelor comise.
Mafia e mafie, cred ca dupa Udrea, multe capete vor cadea.
O zi bunahappy

| untu a răspuns (pentru caramela):

Da,multe capete vor cadea! Asa se adevereste profetia parintelui Arsenie Boca:,, Multi alesi vor cadea capetele!" Urmeaza vremuri grele si va vor cerni totul!

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Sper sa chiar avem motive sa ne saturam, sa o bage la parnaie odata! E buna si presiunea facuta de presa, te asigur!

| Fatamuntilor a răspuns:

Din pacate asta se discuta mult, timp, apoi vor urma si altii...

| RobertMoon a răspuns:

Nu te mai uita la posturi de stiri, uita-te la sport la altceva la un documentar big grin

| SuneteDeChitara a răspuns:

Nu te pune nimeni sa te uiti la Udrea, uita-te la altceva sau mai bine citeste o carte.

| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

Astia vorbesc de un subiect atat de mult incat nu mai coincide inceputul cu sfarsitul si asa e televiziunea romana nu poate jongla cu subiectele cand au prins si ei o ''gogoasa'' mare vorbesc jumate de an de ea