| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg, de ce lumea vrea un presedinte care nu are educatie buna ca domnul Geoana?

Răspuns Câştigător
| alexxaz a răspuns:

Si Base e foarte diplomat si elegant? "Un fleac, i-am ciuruit!"
Asa vorbeste un presedinte?
Nu are pic de respect pentru oameni.
"Geoana ti-o dam in bot!" - esta e imnul PD-ului?
Ti se pare de buna educatie?
Mi s-a parut mai educat Geoana!
Eu sunt impartiala, mi-am dat doar cu parerea...

18 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

laughingCare educatie?

| Arthur a răspuns:

happy Pentru fantomitza din dulapul lui Iliescu '' JeSsYkA '', nu crezi ca este imoral sa nu participi la discutii dar in schimb sa scuipi cu stupizi in dreapta si in stanga?

| Arthur a răspuns:

Buna lui educatie probabil dadea pe dinafara si atunci cand a spus ca'' Romania e tara de 2 lei ''?happy Ma amuzat cand si-a mai tras odata cu stangul in dreptul numindul fara intentie pe Iliescu ''strigoi al trecutului''.hee hee

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu putem sa spunem ca Mircea Geoana nu are educatie buna, avand parinti de calitate si o viata politica plina de succese, dar in politica trebuie sa te folosesti de toate metodele pentru a invinge, chiar daca sunt mai putin ortodoxe. Sa nu uitam ca a fost ambasador in SUA, ministru de externe, are doua facultati si este presedintele PSD.

| Flav a răspuns:

Ai vazut ca ofera trandifiri la televizor si te-a cucerit? Cred ca nu m-ai vazut pe mine. I'm Johnny Bravo: hei ya, big mama!

| Bacemi a răspuns:

Pentru acelasi motiv pentru care unii vor un presedinte ca Basescu. Sa fim seriosi. Amandoi sunt certati cu limba romana si nu cred ca vor face pace prea curand.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fiecare cu gustul sau.

Abh
| Abh a răspuns:

Pentru ca pe langa educatie (daca are asa ceva), mai ai nevoie si de alte calitati ca sa conduci o tara.

| JeSa a răspuns:

BitterSweet - pai mai are rost? cand obs. ca tu de asa ai lamurit pe razadeluna. Apropos iti recomand sa te informezi de "Codul bunelor maniere" de Mircea Geoana. Bafta, pa!

cami
| cami a răspuns:

Tu nu stii sa te exprimi. "Un flec, i-am ciuruit" laughing vrei sa spui ca nu le-a dat replica? laughing

| 31957319 a răspuns:

Nu ii vorba de educatie.
Educatia aluia ii coruptie 100%
Educatia lu asta ii coruptie 50 %

| nosferatu a răspuns:

Parerea mea e sa faca ceva pentru romania asta conteaza nu educatia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa fiu rau dar stii care este rolul presedintelui? stii ce inseamna un partid de stanga? stii cine se afla in spatele "domnului geoana " cum ii spui tu... a mai fost o intrebare unde mi-am exprimat parerea pur personala despre geoana.stii ce s`a intamplat cat a fost psd la putere ce s`a privatizat si in ce fel? documenteaza`te putin si o sa aflii raspunsul la intrebarea ta singurik...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand ai sa mai cresti, ai sa iti dai seamawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai raza.basescu are scoala vietii fiindca a prins vremuri dure, in tara iar el vedea contrastu plecand afara.are experienta de politician si de edil fiindca a fost si s-adescurcat. a fost ales de trei ori, de natia asta, si a fost si este presedinte din vointa tarii. stie engleza atat cat stie, nu are nevoie de translator, ca altii chiar si din limba romana. a inceput o reforma pe care nu a avut curajul nimeni s-o inceapa, fiindca nu este populara, adica nu este pop, mai mullt a doua parte, si tu vrei educatie? dacaesti educata spune tu ce ai face in prima zi de presedintie? si mai vorbim.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Când o să fie totul corect, atunci vom avea şi un om serios la conducerea ţării, cei de acum sunt toţi nişte falşi.
Pe afară este vopsit gardul şi înauntru nutreşte după interese proprii leopardul!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie educatie
trebuie PSS!

| dan11 a răspuns:

Cred ca ti-ai gresit persoana