| Albert1235 a întrebat:

Nu merge sa ma autentific la Instagram.Cand incerc sa ma conectez imi apare :"Te rugam sa astepti cateva minute înainte de a încerca din nou". Care ar fi cauza? Imi voi mai putea recupera contul? Multumesc

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil te a raportat cineva daca ai folosit un limbaj murdar si dureaza pana te vor debloca administratorii, mai ai de asteptat cateva luni.

| Alexia1208 a răspuns:

Buna! Probabil ți-ai schimbat parola și nu mai știi sau exista o problema cu Instagramul in acest moment și se va remedia mai târziu. Exista posibilitatea ca și contul tău sa fi fost spart iar tu sa nu știi de acest lucru. Când intri înapoi pe cont neaparat sa verifici ultimele conectări.