| Idontcaree98 a întrebat:

Hei,TPU
Va rog ajutati-ma
Aseara,m-am deconectat de prea multe ori de la insta si acum nu ma mai lasa sa ma conectez, imi apare un mesaj cu "te rugam sa astepti cateva minute inainte de a incerca din nou"
Am incercat orice, dar tot la fel imi arata si nu ma lasa sa intru
Oare o sa ma lase sa ma conectez inapoi peste 24 de ore? Va trece?
Nu vreau sa pierd contul

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te au blocat ei ai dat prea multe like uri ai facut spam si acum trebuie sa astepti pana te vor debloca va dura de la cîteva zile la 2 saptamîni timp in care nu trebuie sa mai incerci sa te reconectezi ca ei nu te vor lăsa.Asteaptă sa te deblocheze i ti vor trimite ei un mesaj cand te vor debloca.

| helpforyou a răspuns:

Posibil da.

| Theridey a răspuns:

Salut, ai mai rezolvat problema? Am pățit și eu același lucru și vreau să știu cum ai rezolvat-o?