| Claudiu1209 a întrebat:

Vă salut, de cateva ore (mai bine de 24h) atunci cand incerc sa ma conectez pe contul meu de Instagram imi zice: 'te rugam sa astepti cateva minute inainte de a incerca din nou', tin să mentionez ca am reinstalat aplicatia si degeaba, aveti idee cum pot rezolva? Pe pc contul functionează perfect (rămăsesem conectat deja) si daca incerc de pe alte telefoane in afara de al meu, tot la fel imi zice. Presupun că mi s-a intamplat asa pentru ca am schimbat conturile prea repede, gen ma conectam si pe contul secundar ca nici pe ala nu ma pot conecta, face la fel. Oare mi-au blocat accestul la conectare 48h?
Multumesc frumos, dau fundă.

3 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Cred ca ar trebui sa astepti putin. Mi s-a intamplat si mie ceva de genul, dar nu pentru ca as avea doua conturi, pentru ca nu am. Dar totul a revenit la normal in cateva ore. La tine s-ar putea sa dureze putin mai mult.

| Claudiu1209 explică (pentru Crescent):

Nu a durat nici 48h si si-au revenit amandoua. multumesc pentru raspuns.

| Claudiu1209 explică:

Update: contul secundar si-a revenit, insă la contul meu principal tot asa face.