| SSPIR a întrebat:

Oare la o altercatie intre o banda periculoasa inarmata cu pistoale, sabii si alte arme Dpir, BSIJ sau SSPIR ar putea interveni? Ca doar au pregatire

2 răspunsuri:
| sssSnake a răspuns:

Da ar putea...doar ca nu au "sange in ei"! bandele "periculoase" sunt ca luptatori din evul mediu, merg toti dupa unul, iar (de exemplu) BSIJ sunt o grupare, care comunica intre ei, care au o strategie, etc! deci da, ar putea sa intervina si sa stinga orce razboi! sper ca am fost de folos si sper sa fiu rasplatiT laughing))

| nimeni_5555 a răspuns:

Pai pot si is cam obligati sa intervina.Stii vorba aia, riscu meseriei.