| Făgăraş a întrebat:

Va multumesc pentru raspunsurile date la intrebarile mele legate de mascati! Oare acestia de la DPIR, SSPIR sau SIIAS chiar au o pregatire buna sau sunt papagalii cum le spun altii! Altii afirma ca ii cunosc si sunt slab pregatiti fizic! Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Unii intră cu pile, alti intra pe profesionalism.
Dar majoritatea 90% intră cu o pregatire. cu o facultate, nu se intră chiar asa repede la DPIR, SSPIR, sau SIIAS. Baftă

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au o pregătire mult mai vastă decât crezi.
Dacă nu crezi cu precizarea că nu fac instigare la comiterea de infracțiuni dar calcă strâmb și să vezi "în ce dansuri" te iau băieții!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| vasiledumitru a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Gc9AAuVgzIQ&feature=related eu cred ca nu is papagali ca au bagat spaima in borfasi. Si stiu ca acum cativa ani un luptator SIIAS a fost locul 4 pe lume la un campionat mondial al tragatorilor din politie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint pregatitii carora le spuneam plici plici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai sunt si unii slab pregatiti pentru ca dau psaga si inra in cadru fara nici o pregatire are noroc ca merg in grup ca daca e singur sar pe el toti tiganii