| aruncadeparte69 a întrebat:

Ok, am dat bacul anul asta. Am luat, fara probleme. Faza e ca la competentele digitale, un cocalar jegos care statea langa mine m-a amenintat ca ma bate daca nu il ajut (Da, stiu. Sunt pussy.). Astfel, gunoiul, care de unul singur nu era in stare sa salveze o poza de pe un site, a luat calificativul experimentat. Tin sa mentionez ca sunt din Bihor si tot scandalul asta cu frauda din Stei ma streseaza de cateva zile. Cred ca am dormit maximum 3 ore aseara. E posibil sa se apuce astia sa se uite pe inregistrarile de la competente?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Chiar daca se uita pe inregistrari, atata timp cat ai fost discret, nu o sa zica nimeni nimic, si oricum, examenul ala e o mare tampenie, nu cred ca-ti face nimeni nimic daca ai lasat un bou sa se uite la tine sau daca i-ai soptit intr-un mod discret, si nu foarte mult.

Daca vorbeai cu el constant, si se vede asta pe camera fara macar sa-ti fie jena, e o minuscula posibilitate, dar nu prea cred eu sa se deranjeze aia pentru tine, ai luat examenul, ai luat bac-ul, nu ar mai trebuii sa aiba aia treaba cu tine sau tampitul care te-a amenintat.

Oricum, nu-ti face griji, nu o sa demareze aia o ancheta si nici n-or sa se deranjeze ei pentru tine.

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Este exact asa cum a spus si MenInShadow...asta si trebuie sa te gandesti un pic si la faptul ca nu o sa stea nimeni sa se uite peste toate inregistrarile de la BAC, o sa le ia la intamplare sau pe sarite, sunt sanse foarte mici sa ia ca sa se uite exact la filmarea cu tine...Sunt multe astfel de filmari, ar trebui sa ai ghinion cu carul ca sa o ia chiar pe a ta.