| MZc a întrebat:

Pana la urma merge sa arati declaratia pe telefon? A incercat cineva?

8 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, s-a făcut un site special pentru asta, formular.sts.ro

| FreddieM a răspuns (pentru supadeceapa):

Confirmi ca ai aratat-o organului?

| DoarAlin a răspuns:

Si eu sunt interesat. Pentru ca mai am doar 2 declaratii originale, iar toate librariile sunt inchise, deci nu pot face copii.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DoarAlin):

Da breh, au zis chiar si ei, totul e sa fie semnata. Nu e problema, poti sa o semnezi pe calculator, din mouse... happy
Fara gluma, eu fix asa o am.

| DoarAlin a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Perfect atunci. Multumesc de confirmare.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DoarAlin):

Fii totusi atent ca fix acum e conferinta de presa cu noile masuri. Ceva modificari pentru aia 65+ din ce am auzit pana acum. Sper sa nu schimbe iar declaratia aia... big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DoarAlin):

Pot sa dublu-confirm, am iesit azi si m-a intrebat organu' de declaratie. I-am aratat pe telefon, s-a uitat doar la data sa fie aia de azi, in rest puteam sa o umplu cu bula si strula se jucau cu-o p*&a, ca nu l-a interesat.