| raduradu2014 a întrebat:

Pentru cazier auto trebuie sa platesc ceva taxe? (Teleorman) am cautat pe google uni zic ca se plateste o taxa de 5 lei alti nu.
Pentru cine stie

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incepand cu 1 februarie nu se mai plateste taxa pentru obtinerea certificatului de cazier judiciar, aceasta taxa a fost abrogata prin L.1/2017.

| raduradu2014 explică (pentru Ioandelasal):

Este vorba de cazierul auto

| Intruder19 a răspuns:

S-a scos taxa, te duci cu buletinul la politie si iti scoate cazierul pe loc.

| Betty12345678 a răspuns:

E gratuit acum.

| RainbowD a răspuns:

Nu ştiu cum este acum, dar când am scos eu acum 2 ani am plătit o taxă. Cel mai bine ar fi să ai ceva bănuți la tine pentru orice eventualitate.