| cosm1nnnn a întrebat:

Pentru scoala de politie adeverinta medicala trebuie una anume sau merge de la medicul de familie care seamana exact cu una de scoala de absente scriind ca sunt apt medical pentru scoala de politie? Va rog cine stie sa mi raspunda cat de repede

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru scoala de politie se face o vizita medicala mai serioasa, nu este destul adeverinta de la medicul de familie.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se cere adeverinta medicala pentru o scoala sau academie de politie, ci o gramada de analize si consultatii medicale, la mai multi medici si mai multe teste.

Iata aici un model de fisa medicala:
https://lege5.ro/......structiuni