| Merekill a întrebat:

Planuiesc sa imi deschid un food truck in care sa vand hot-dogi. Eu sunt persoana care ii va prepara. Intrebarea este urmatoarea: Am nevoie sa absolv cursuri de igiena si sa am diploma de bucatar pentru a obtine avizele de functionare?

As prefera sa raspunda persoanele implicate in domeniu. Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai cuminte. Din intrebarile tale nu ai varsta si nici pregatirea pentru asa ceva.

| relian a răspuns:

Cred ca ai nevloie de o autorizatie de la primarie, ceva genul asta, deci cel mai indicat este sa intrebi direct la sursa

| RxTx a răspuns:

Suna la
http://www.fitosica.ro
Ei te vor sfătui si iti vor explica totul mura in gura
Poate chiar iți dau si o masina de facut bani pe banda rulantă

O masina de facut gogoșele fitosica
Iti dau oamenii franciza tot ce iti trebuie
Materiale topituri

Castigi 3000 euro garantat pe luna profit din afacerea asta

Plus pe alaturi poate ca mai faci si tu afacerea ta cu hotdog... Hamburger