| MissPinkPurple a întrebat:

Poate un adolescent de 15 ani sa se cazeze la un hotel in Bulgaria cu un copil de 9 ani cu aprobarea parintilor, cu rezervare de pe net, cu sejurul platit, doar ca nu merg si parintii? dau funda celui mai explicit raspuns!

8 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

1:Esti minora si nu cred ca ai cum sa ajungi in Bulgaria singura.
2big grinegeaba te-ai duce pentru ca daca nu ai 18 ani nu te poti caza.
3:Mai vrei sa iei si un copil de 9 ani cu tine? ....crezi ca esti destul de responsabila sa stai de capul lui, mai ales daca pateste ceva. Eu iti urez multa bafta, poti sa faci ce vrei tu dar asta chiar e o intrebare la care nu am cum sa te incurajez.

| ElenaSA a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca parintii acelui adolescent vor accepta asa ceva si ca cei de la hotel accepta asta, chiar daca aprobarea este scrisa.

| MissPinkPurple explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

Parintii vin pana la hotel, fac formalitatile de cazare si apoi pleaca, asa merge? si te poti caza cu buletinul de la 14 ani

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Da, asa ar merge, dar tot ei trebuie sa lase un buletin acolo, La sfarsitul saptamanii sau cand pleci tu de acolo tot ei o sa trebuiasca sa vina sa va i-a si sa predea camera.

| MissPinkPurple explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

Da asa si vreau. deci merge asa da?

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Da, asa merge.Dar inca odata nu iti recomand sa iti un copil de 9 ani. Multa bafta.

| alexadeea a răspuns:

Nu cred, esti minora inca, ca si mine... laughing) nu te poti duce cu un copil de 9 ani, IN BULGARIA la un hotel, si mai esti si singura. Dar, parerea mea happy