| nuconteaza777 a întrebat:

Pot gasi o persoană după numărul de la card?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti gasi pe nimeni cu numarul de card, ca nu esti Politie sa ai acces la baza de date.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Tu chiar nu ai ce face? te-ai plictisit?

| JicaContra a răspuns:

Tu... NU
politia... DA!

dar, daca te faci hackerita si spargi baza de date a bancii, atunci... poate

insa iti doresc succes, orice banca are bani si baga EXTREM in securitate, pentru ca daca sunt sparti si clientii afla, atunci reputatia bancii se duce dracu' asa ca banca v-a pierde bani la greu, si nu isi permit asa ceva
ca sa nu iti mai spun ca te vor cauta cu limba scoasa si pana in panzele albe, tocmai d'aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Tu nu.
Dar poliția da
Mergi la poliție cu cardul si o sa gaseasca persoana.Nu ai acces tu la baza de date!

| IamJoKeR a răspuns:

Unde sa o găsești?

| Laver_Edi_1997 a răspuns:

Vrei sa ii multumesti ca ti-ai luat geanta LV?