| anonim_4396 a întrebat:

Pot invata pe net engleza? Daca da plz dati-mi site-uri ca sa invat.

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Http://www.fundatiadanvoiculescu.ro/......i-straine/
cursul dureaza 3 luni si in principiu incepe de azi, sper sa te mai poti inscrie. daca esti din Bucuresti poti merge si la cursuri normale, si cele de pe net si cele normale sunt gratuite.
daca mai vrei informatii gasesti acolo pe site sau aici http://www.fundatiadanvoiculescu.ro/......-straina/, ca organizeaza cursuri si pentru alte limbi, poate te tenteaza si chineza sau italiana. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca livemocha.com.

| madiilove a răspuns:

Pentru ce iti trebuie? Dai maine bilingv?