| anonim_4396 a întrebat:

Poti merge cu animalul dupa tine in tren?

13 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Sigur ca poti! Numai ca trebuie sa te informezi exact ce conditii trebuie respectate- acestea difera de la animalut la animalut precum si de la o companie de transport la alta. Toti trebuie sa aiba carnete de sanatate, vaccinurile la zi, iar apoi depinde: potnita pentru catei, cusca pentru transportul animaleloer mici si mijlocii etc.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Sorry Botnita era cuvantul si a fost o eroare de tastarehappy...multumesc pentru intelegere

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde de ''animal''.

| Ben. a răspuns:

Dc ii cumperi blugi si un tricou cu d&g.

| anonim a răspuns:

Da, insa trebuie sa-i pui lesa si botnita.nu de alta, insa cum a spus si bro, dupa ce ca sunt pline trenurile de ''animale'', mai vii si tu cu al tau.rolling on the floor

| Elly4all a răspuns:

Da poti dar sa-l ti intr-o cusca acum depinde ce este pisicuta sau catel. dar da cu siguranta il poti lua cu tine in tren. BAFTA.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alearga dupa tren.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna intrebare. TRenurile sint pline de animalewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal... da e riscant. n-ai auzit ce-a patit Bubico?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo, credeti ca soriceii din vagoane au platit bilet? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti casatorita, cu el, da. daca nu esti... iarasi da. da sa fie animal.ca a fi om e lucru mare.