| Girly97 a întrebat:

Primesc puncte de penalizare daca din greseala uit sa pun semnele de incepator pe masina tatalui, avand in vedere faptul ca situatia actuala impune impartirea masinii dintre un sofer incepator si unul experimentat? Atat imi mai trebuia, puncte de penalizare dupa obtinerea permisului!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu, dar vei fi amendata, cu amenda de la 290 lei la 435 lei.

| darrio2007 a răspuns:

Din greseala ta s-ar putea sa ti se ia puncte. Asa ca nu uita sa le pui.