| katalinu26 a întrebat:

Putem face ceva impotriva ACTA, ce?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

N-o sa le iasa smecheria iti zic euhappyPentru ca nu au semnat toate tarile,gen: Russia, o solutie ar fi mutarea serverelor site-urilor de upload, in Russia sau Venezuela sau intr-o tara din Africa de Sud care n-o semnat ACTA.
Degeaba faceti voi petitii on-line etc...ca ii doare undeva de petitiile voastre.

| ombladon a răspuns:

Da,sa facem rost de o armata de tancuri laughing

| alin334 a răspuns:

Roaga-te

| LionelAndres a răspuns:

Infart

| CosminGabriel1990 a răspuns:

Da,poti da mai departe acele mici videoclipuri care tot apar pe piata, daca lumea va afla ce e de fapt cu ACTA se va opune imediat, trebuie doar sa informam oamenii.