| 1968 a întrebat:

Romania a intrat in colaps economic, a cui este vina?

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Habar n-am!
dar in nici un caz din vina mea, sau a voastra!
tara noastra de mult e in cadere... poate si de aia eu una... m-am dus mancand pamantul!
stau si ma intreb cateodata... daca nu eram in strainatate, nu stiu cum as supravietuit crizei financiare! vorbesc serios!

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu putem sa spunem vina.Totul e creiat prin criza economica prin care trecem, depindem de altii, si in functie de ei vom trai mai bine.

| remus a răspuns:

Vezi... toata vina o poarta culoarea albastra.

| Parintele a răspuns:

A noastra.

| Ben. a răspuns:

A guvernantilor corupti.

| bluerose a răspuns:

Pai este criza economica pe plan mondial... asculta stirile.

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Sunt două grupuri de cauze: interne (incompetenta celor ce ne conduc, influenţa grupurilor de interese, corupţia), externe (situaţia economică internaţională, criza energetică).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A lui isarescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A noastra, a tuturor.

| cristina93 a răspuns:

A mea sigur nuhee hee