| Kalyn a întrebat:

Romania ar trebui condusa de tinerii cu spirit antreprenorial sau de batranii post comunisti?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cred ca este evident...

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Romania ar trebui condusa. Din pacate este doar jefuita.
Ideal ar fi ca spiritul tanar sa se imbine cu experienta, iar dupa 21 de ani nu cred ca mai putem considera comunismul o tema reala de discutie. Sau ma rog, nu la nivelul meu de intelegere.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Prima varianta e mai ok... dupa parerea mea

| Kalyn explică:

Ok, acum ca am vazut din raspunsurile voastre, mi-a sarit in ochi cel cu "biciul", recunosc ne trebuie oameni care sa tina bine fraiele acestei tari insa pentru a realiza asta trebuie indepartata toata tumora plina cu minciuni, tradari si furturi...deci conducerea.

| PokeEdy a răspuns:

Prima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania ar trebui condusa cu biciul, vreo 20 de ani, pentru ca cei fara respect si simt responsabil sa-si bage mintile in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint avantaje si dezavantaje de ambele regimuri.