| calubalan a întrebat:

Romania reala: Cat de europeni suntem? http://twurl.nl/oxc5ig

Răspuns Câştigător
| unbaiat a răspuns:

Europeni suntem 100% si vom fi indiferent de UE sau alte organizatii si organisme.Tot la fel de sigur e si faptul ca suntem dezbinati, invidiosi, lasi si cu coloana vertebrala gelatinoasa rau.Suntem din gena autodistructivi si tocmai de aici miracolul ca mai existam ca stat suveran...

4 răspunsuri:
| dannyella15 a răspuns:

Europeni dpdv geografic, vrei sa spui.Ca altfel nu avem cum, noi suntem ROMANI.Asta e suficient pentru urmatoarele 3 veacuri.

| Parker a răspuns:

Cat sa ne ajunga

| Tudor1212 a răspuns:

Dragutz articol.Are mare dreptate; voi ce credeti?

| Lavy_5428 a răspuns:

Da, suntem europeni dar nu prea avem ce arata din pacate! Bye!