| calubalan a întrebat:

România trebuie condusă ca o firmă? http://twurl.nl/arzkqy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui condusa ca germania sa fie o tara mai curata macar

| foxi a răspuns:

Nu merge acest tip de conducere!

| calubalan explică:

Foxi: de ce NU?

| calubalan explică:

@camionagiu
frumos spus din pacate pe putinii nemti care i-am avut i-am lasat sa plece in loc sa-i ajutam sa ramana si sa ne "altereze" ADN-ul, mentalitatea, determinarea, viziunea asupra vietii si muncii!

dady: " ca la carte" - cica exista o carte care se cheama constitutie si unde am ajuns?! sa ne batem joc de ea, de noi si de viitorul(generatiile) nostru(e). Pana nu vom gandii cu totii cum putem aduce plus valoare nu doar pentru interesul propriu cat si pentru interesul general(national), cat timp "sforareala si soparleala" va fi punctul de plecare a oricarui demers pe care il intreprindem, noi ca popor suntem condamnati la a involua si a fi intr-o criza permanenta si profunda.
ROMANIA TREZESTE-TE! Haide-ti sa redevenim o tara de vulturi si nu de struti!

| Zenithf a răspuns:

Sau ca Ungaria, hai Camionagiule, spune si tu cum sunt drumurile pe acolo, cati km de autostrada au ei? Suntem de tot plansul ca suntem condusi de niste rahati nu de niste oameni. sad