| Alexinho007 a întrebat:

S-a agravat conflictul dintre Rusia si Ucraina?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inca nu si nici nu cred ca va fi prea curand.

| LegionarulRoman a răspuns:

Se pune prost problema. Daca s-a agravat relatia dintre rusi si americani/UE, atunci ai dreptate, s-a agravat, si inca mult...

| DevidALex a răspuns:

Da,cel putin din cate stiu eu, fiindca Ukrainienii au ucis 6 soldati rusi/extremisti care au pus stapanire pe cateva cladirii din Crimeea ( Cred ),Iar lui Putin nu i-a picat bine, deloc, Rusii nu au dat inapoi nici dupa ce au primit ce au vrut, si anume Crimeea, Clar ca acum nu vor mai da inapoi dupa ce 6 cetateni rusi au fost impsucati si ucisi pe loc.