| davyj430 a întrebat:

Am o intrebare, poate pare ciudata pentru unele persoane dar pana la urma e doar o intrebare! Cum ar fi reactionat Adolf Hitler la conflictul actual dintre Rusia si Ucraina?

3 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Neiiiiiiin putin Neiiiiiiin laughing)) Bro daca ar fi fost in viața hitler in zilele noastre nu mai exista tiktok nici insta sau Facebook și sigur nebunul ala sadic ar fi facut mai mult rau decat putin.

| CosminCD a răspuns:

Hitler a fost bolnav psihic, iar Putin la fel. Cu siguranta s-ar fi duelat ca prostii...

| Varguitas a răspuns:

Hitler s-ar fi aliat cu una dintre cele doua tabere pentru anihilarea celei de-a treia, iar cand obiectivul acesta ar fi fost completat, si-ar intoarce armele impotriva aliatului sau pentru dominatia suprema.