| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema serioasa. straight face Ieri eram pe strada,pe trotuar impreuna cu un prieten de-al meu, eram in drum spre un parc din apropiere ca sa ne distram si noi ca baietii...asa...si noi doi am vazut o fata de 10-11-12 ani,mai mult n-avea cu o rochie foarte scurta si stramta care ii acopera doar fundul, apoi ea s-a aplecat ca sa-si stearga pantoful si ce credeti? Eu cu prietenul meu radeam de numai puteam..de ce? ii se vazuse tamponul :-& Apoi ea a inceput sa planga de auzea toata strada si ne-a zis la amandoi ca o sa ii spuna parintilor ei. sad Mi-e frica sa nu vina azi parintii ei, ca ieri nu au venit.Imi este foarte frica. sad Ce sa fac? sad

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu prea e in regula sa ne exteriorizam parerile intotdeauna, fata de ce vedem.Nu cred ca fata va spune parintilor, ori ca acestia se vor lua de voi. Poate s-a,, echipat,, asa tocmai ca a plecat fara sa o vada ei.Asa ca stati linistiti.Nici un parinte normal nu intervine atunci cand e vorba de ce povesteai tu.Ba chiar ar mai invata-o pe fata asta cate ceva.

| RetardedRacoons a răspuns:

Da, ai o problema, dupa avatar esti homosexual. De fapt, asta ar si explica de ce ai inceput sa razi ca un dobitoc la vederea unui tampon. Iti recomand sa intretii relatii homosexuale cu prietenul tau la fel de gheu ca tine, macar asa poate va veti gasi fericirea.

| RetardedRacoons a răspuns:

Cand ti-o da si tie parul acolo jos atunci sa-mi vorbesti mie de rasism si de ura fata de homosexuali.

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu e nevoie sa-ti stiu varsta, mi-e de ajuns ca am aflat ce fel de scenarii ai tu in cap si ce ai face pentru a atrage atentia.

| Domiinic a răspuns:

Si ce pot sa iti faca hai **** stai linistit te sug vine si nu raspunzi ca sa nu stai de scandaluri ce draculaughing parca te omoara ii si sp lu masa pai daca se imbraca ca o bagaboanta si e si proasta cum *** sa nu rad fa si gata ii inchizi usalaughingrolling on the floorlaughing copiilorlaughing

| Andrei2343434343434343 a răspuns:

Fii ma serios laughing) Si ce o sa iti faca? E normal ca la 12 ani sa vii cu fusta scurta? straight face Esti baiat oricum. Baietii sunt mai nesimtiti tongue