| Wordofthanks123456 a întrebat:

Azi noapte l-am visat pe fostu meu prieten deci visul era asa, eu eram cu el si cu cel mai bun prieten de -al lui care l-am cunoscut si eu e de treabă ce pot sa zic, si toți 3 mergeam continu pe un drum pe sosea oricum mergeam grămadă nu stiu unde vroiam sa ajungem eram fericită ca eram alaturi de fostu meu si după atata mers ne. am oprit la o poartă ei iar eu l. am luat de brat pe fostul meu si era o vacă acolo la poarta aia si ia dat lapte vacutei sau bou ce era ciudata faza aia, si după restul de lapte rămas la bătută prietenul lui si noi dădeam de el in special eu ca a băut după acel animal, oricum eram fericită ca eram alaturi de fostu meu prieten si mentionez ca ne-am despărțit acum o săptămână, Dar totusi ce vrea sa sugereze acest vis, funda pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Inseamna ca e o persoana altruista. Exprimarea ta cu "batuta", nu stiu ce vrea sa spuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu, te gandesti la el.laughing
De-asta il visezi cum eu toata noaptea am visat scene din serial pentru ca m-am gandit putin ( mai mult ) la serial. laughing
Daca tu vrei sa insemne ca iti e bine cu el si trebuie sa te impaci cu el poate sa insemne asta, tu decizi.