| anonim_4396 a întrebat:

Sall manilor.ce părere aveți de nouă dreaptă? Dar de marșul normalității? Dacă în alte țări,,civilizate,, pedofilii iau exemplu poponautilor și își cer drepturile sexuale(deci dreptul de a face secs cu copii,iar dacă refuzi să îi împrumuți copilul tău,îl discriminezi pe pedofil?). dacă se va,,civiliza,, și romanică noastră, mă mut în Africa.eu cred în România muncitoare și independentă,nu în sclavă europei care e obligată să accepte și să înghită toate gunoaiele din afară ei.cât despre gay,să se fotha pe stradă defilând în tanga, când vor face lafel și cei NORMaLI. știți de ce e nocivă homosexualitatea pentru societate? În adolescență circa 42% dintre copii au tendințe homosexuale,care dispar ușor în timp, dintre acești 42% 98% devin heterosexuali în totalitate,iar restul pot fii vindecați din timp. dacă copii vor fii învățați de mici ca e în regulă să fii gay,și vor vedea vrând nevrand paradele gay, se vor acomoda cu idea și ar devenii gay la maturitate.ca sa nu mai zic si de faptul ca din moment ce afecteaza sexualitatea normala, un fenomen nu poate fii decat daunator.mai multi gay=mai puțini copii=mai putini cetățeni=mai putini plătitori de taxe.nu o să stau capră eu sau familia mea, în fata scursurilor societății. familia normală și sănătoasă e celulă societății.

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu exista '' drepturile sexuale'' de care vorbesti, nu poti pretide sa faca cineva sex cu tine nicaieri in vest. Chiar ND a condus o operatiune de difuzare de materiale indecente cu minori, ca sa faca rost de bani, motiv pentru care Adrian Pal este la inchisoare. Daca esti fascist, foarte bine, bravo tie, dar sa stii ca noi toti ceilalti care avem o opinie politica uram de moarte fascismul ( de altfel, ura e reciproca).

| anonim_4396 explică (pentru minrest):

Neo naziști pedofili fasciști? Nu sunt doar creștini prietenoși si patrioti care sunt împotriva gay? I am în dip sit rait nau. Îmi șterg contu.sunt prost cu spume.