| Roberta00 a întrebat:

SAll'tare TPU!
Tre sa plec la mare si as vrea sa stau in fata la masina si nu stiu daca am voie eu am implinit 13 ani in mai si as vrea sa stau mult de tot in fata! VA rog zice-ti-mi care e varsta admisa pentru a sta in fata!
Precizez ca am de parcurs aproape 500 de km stau in craiova.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform Regulamentului de aplicare a Codului rutier poti sta in fata de la varsta de 12 ani. Numai bine!

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Din cate stiu 12 ani.

| Christina a răspuns:

Trebuie sa ai 12 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| toteusunt a răspuns:

Poti sa stai deja fara frica happy

| ciocolata_expirata a răspuns:

12 dupa noul cod rutier

| bellas a răspuns:

In fata adica langa sofer? nu stiu care e varsta admisa dar poti sta in fata ca nu s intampla nimic.eu stau in fata de cand aveam 5 ani si nu mi s-a intamplat nimic pana acum